– Business Development Manager – Programmatic

Szukamy Business Development Managera, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż i nawiązywanie nowych kontaktów z Klientami z branży retail i reklamy.

W proxi.cloud dostarczamy usług do marketingu opartych o kontekst lokalizacji. Naszym celem jest pomoc Partnerom w dostarczaniu ich klientom spersonalizowanej komunikacji we właściwym miejscu i czasie oraz reklamy. Tworzymy technologię umożliwiającą zarządzanie interakcjami z klientem tam gdzie miejsce i czas ma szczególne znaczenie.

OPIS STANOWISKA:

  • Nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami i istniejącymi klientami oraz zarządzanie procesem sprzedażowym.
  • Prezentacja produktów i usług Proxi.cloud osobiście oraz z wykorzystaniem narzędzi teleinformatycznych
  • Zrozumienie wymagań klientów i umiejętność trafnej identyfikacji możliwych rozwiązań produktowych oferowanych przez Proxi.cloud
  • Wspieranie członków zarządu w budowaniu nowych możliwości biznesowych i rozszerzaniu istniejącej bazy klientów
  • Przetwarzanie zapytań ofertowych klientów od wstępnych analiz wymagań, po prezentację oferty aż do zakończenia projektu
  • Umiejętność doskonalenia prezentacji sprzedażowych i tworzenia pisemnych dokumentów ofertowych
  • Budowanie i rozwijanie długoterminowych relacji biznesowych
  • Rozpoznanie potencjału klientów  i wykorzystanie faktu działania na rozwijającym się rynku

PROFIL KANDYDATA:

  • Posiadanie wiedzy z zakresu marketingu, reklamy, jak również wiedzy z wykorzystania nowych technologii w marketingu
  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT, reklamowych, marketingowych lub podobnych
  • Umiejętność radzenia sobie z wymagającymi klientami i czerpania przyjemności z docierania do nowych klientów
  • Posiadanie instynktu do oferowania nowych rozwiązań biznesowych dla Klientów jak również rozwijanie sieci Partnerów oferujących rozwiązania Proxi.cloud
  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych i kontakty na poziomie menedżerów wyższego szczebla.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, społeczne i negocjacyjne, a także niestrudzone zaangażowanie i determinacja
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2
  • Prawo jazdy kategorii B

MILE WIDZIANE:

  • Umiejętność korzystania z narzędzi wspierających proces sprzedaży: Pipedrive, Slack, G suite, Trello
  • Znajomość ekosystemu reklamowego Programmatic (Adform, DoubleClick)

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Wysokiej jakości sprzęt do pracy (Macbook)
  • Portfolio ciekawych klientów krajowych i międzynarodowych
  • Pracę w młodym zespole i przy ciekawych, innowacyjnych projektach
  • Pracę w Poznaniu, w samym centrum Jeżyc, w wieżowcu klasy A na 9 piętrze z pięknym widokiem na miasto
  • Możliwość pracy zdalnej z Warszawy
  • Rozwój własnych kompetencji zawodowych poprzez udział w konferencjach i szkoleniach

Jeśli jesteś zainteresowany, kliknij w link poniżej lub napisz do nas: [email protected]