Ruby on Rails Developer

 Szukamy Developera Ruby on Rails, który będzie odpowiedzialny za rozwój naszej platformy.

Jesteśmy startupem, tworzącym platformę dla aplikacji mobilnych opartą o geolokalizację. Oznacza to pracę na dużych zbiorach danych, gdzie wydajność ma pierwszorzędne znaczenie.

Jeśli jesteś samodzielny, masz inicjatywę i lubisz ambitne wyzwania to oferta jest dla ciebie. Tworzymy i rozwijamy własny produkt, który mamy nadzieję zrewolucjonizuje sposób w jaki marki sprzedające w kanałach offline zarządzają swoimi budżetami marketingowymi. W Proxi.cloud masz realny wpływ na technologię i kształt projektu. Jesteś częścią zespołu a nie zasobem ludzkim.

Technologie: Ruby on RailsElasticsearch, KibanaPostgreSQL

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA
  • ma min. 2,5 roku doświadczenia z Ruby on Rails w projektach komercyjnych
  • będzie brała aktywny udział w rozwoju i planowaniu rozwoju produktu
  • jest w stanie całościowo myśleć o produkcie, nie tylko z perspektywy realizacji ticketów
  • pomoże nam rozwijać technologię, narzędzia i sposób działania
  • potrafi tworzyć wysokiej jakości kod zgodny z obowiązującymi standardami
  • będzie chciała się rozwijać wraz z nami (albo i szybciej)
MILE WIDZIANE
  • doświadczenie w pracy z dużymi bazami i hurtowniami danych
  • doświadczenie jako front-end developer w technologii Angular
  • doświadczenie w przeprowadzaniu deploymentu
  • doświadczenie w tworzeniu REST API

TWOJE OBOWIĄZKI
  • będziesz rozwijał platformę Proxi.cloud we współpracy z pozostałymi członkami zespołu
  • wraz z naszym partnerem (jedną z największych grup mobilnych w Polsce) będziesz miał okazję pracować nad innowacyjnym projektem dla sieci handlowych
  • tworząc rozwiązania nauczysz się zwracać szczególną uwagę na optymalizację dostępu do baz danych
  • będziesz zaangażowany w rozwój Rest API prezentującego w Angularze ogrom danych gromadzonych przez platformę

CO OFERUJEMY
  • praca zdalna oraz do dyspozycji biuro w Poznaniu w wieżowcu Omega na 9. piętrze (z pięknym widokiem na miasto)
  • elastyczne godziny pracy i nieformalną atmosferę
  • budżet na rozwój kompetencji (szkolenia, książki, kursy)
  • ubezpieczenie zdrowotne, prywatna opieka medyczna, Multisport
  • realny wpływ na rozwój produktu i organizacji
  • wynagrodzenie 14 000 – 19 000 zł netto B2B

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas na [email protected]